top of page

  WE ARE HAPPY TO SHARE  
  IF YOU ARE ORGANIZING SOME KIND OF EVENT OR PROJECT, MAYBE YOU WILL NEED OUR  EQUIPMENT.

MUMS IR FANTASTISKI JAUNUMI

Iedvesmojoties no ceļojumiem un sapņojot par gaidāmo braucienu, esam radoši izpaudušies ne tikai ar ceļojumu plānošanu. Esam sagatavojuši skaistu, praktisku un piedzīvojumu patriotiem, kā radītu, FISOM merch! Ieskaties zemāk un sagādā paliekošu daļu fisoma arī sev!

KĀ RADĀS MŪSU MERCH?

Ilgojoties pēc ceļojumiem covid laikā, tajā pašā laikā ar lielu nepacietību gaidot nākamo braucienu, mums radās ideja par to, ka vēlamies sajust ceļojums jebkurā vietā – kas noveda pie idejas par FISOM merch. Iedvesmojoties no redzētā un sapņojot par vēl neredzēto, nonācām pie šī dizaina, kas ne tikai tā valkātājam, bet arī apkārtējiem, liek atcerēties un sajust piedzīvojumu garšu un patīkamās sajūtas par atrašanos ceļā, jo freedom is a state of mind – lai arī kurā vietā Tu atrastos. 

0K1A4827 copy.jpg
0K1A4939 copy.jpg

KĀ TOP MŪSU MERCH?

 

Ceļš līdz merch, nebija tik vienkāršs kā varētu šķist. Sākot ar īstā auduma un materiālu izvēli, beidzot ar dizaina izveidi – process, kura laikā pārdomājām, kā vēlamies, lai pasaule mūs redz, jo tieši šis ir tas, kas nesīs mūsu vārdu, vērtības un mērķi tālāk pasaulē. Savukārt jūs, piedzīvojumu meklētāji, būsiet tie, kas noslēgs mercha tapšanas procesu, valkājot šo gala rezultātu, kā ikdienas piedzīvojumos, tā ceļojumos.

bottom of page